Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Meist

Lillelaps sai alguse pea kaksteist aastat tagasi, mil meie perre sündis esimene laps. Ühel sõpradelt saadud õnnitluskaardil seisis järgmine luuletus:

Lillelapse lasteriided ja mänguasjad

Ma lille seest sündisin täna,

ma eilset päeva ei tea…

Ma lille seest sündisin täna,

see päev on imehea!

Millegipärast jäi see luuletus mind kummitama. Kui jõudsin äratundmisele, et minu vaimustus pisikeste ja armsate lasteriiete vastu ei ole mööduv nähe, vaid tõeline kirg, mõistsin, et need luuleread olid jõudnud minuni kindla põhjusega, nii et loodava poe nime peale ei pidanud ma pikalt mõtlema. 

Lillelaps oli sündinud!

Alguses, nagu lapsed ikka, oli see väga väike ettevõtmine, mis keskendus ainult beebiriiete müügile. Oma teismeikka jõudmist tähistame aga suurejooneliselt. Mugavamaks ja kiiremaks ostmiseks on meil valminud täiesti uus koduleht ning nüüd võib meie e-poest lisaks riietele leida ka mööblit ja vahvaid elemente lastetoa sisustamiseks, jätkusuutlikke ja arendavaid mänguasju nii koju kui avalikesse ruumidesse ning kõikvõimalike elu lihtsamaks tegevaid tooteid perele, kus on kasvamas beebi. Erineme teistest e-poodidest eelkõige selle poolest, et tunneme oma tarneahelaid ja teame täpselt, kust meie kaup pärineb. Jälgime hoolega, et toode oleks valmistatud tervisele ohututest materjalidest ning pärineks tootjatelt, kes oma tegevuses järgivad sotsiaalse vastutse põhimõtteid. Kõige tähtsam on meie jaoks toote pikk eluiga (materjalid, tehnoloogia), sest soovime, et meie poolt müüdav kaup jõuaks prügimäe asemel taaskasutusse. Oleme veendunud, et asjad, mida müüme, muudavad tõepoolest päeva imeheaks!

Lillelapse mängustuudio

Meil on hea meel teatada, et sel kevadel avas Lillelaps Pärnus omanimelise mängutoa! Lillelapse mängustuudio on ainus mängutuba Pärnus, mis asub täiesti uues majas, avarates ja valgusküllastes ruumides ning kus on arvestatud kõikide soovituslike nõuetega. Soojadesse, ilusa ja lastepärase sisustusega ruumidesse on lausa rõõm kutsuda külalisi! Lillelapse mängustuudio on rajatud eesmärgil suunata lapsi rohkem üheskoos liikuma ja mängima päris mänge. Et pidu saaks nautida ka lapsevanemad, pakume oma mängutoas täisteenust alates ruumide kaunistamisest, isuäratava peolaua katmise ja peojärgse koristuseni välja. Me erineme teistest mängutubadest eelkõige teenuse kvaliteedi poolest. Soovime, et iga pidu meie mängustuudios pakuks ainult positiivseid elamusi ja toredaid mälestusi. Hästi õnnestunud peo aluseks on puhas ja meeldiv keskkond, kus sünnipäevaseltskond end privaatselt ja tõepoolest hästi tunneb. Meie eesmärk on pakkuda Pärnu linna ja maakonna lastele meeldiva atmosfääriga mängutuba, kus saab vääriliselt tähistada pere jaoks olulisi sündmusi. Lapsele on tema sünnipäev üks olulisemaid päevi tema elus ja see peab olema imehea!

Meie missiooniks 

on lihtsustada lastega perede elu, tuues nendeni tooted ja teenused, mis läbi oma kvaliteedi väärtustavad lapsevanema aega ja raha. 


Meie visioon

Soovime kinkida igale Eestimaa lapsele vähemalt ühe päeva, mis on imehea – sest just sellistest koosnebki õnnelik lapsepõlv!

Lillelaps – … et iga päev oleks imehea!

Meist