Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Hallid kapukad, elu esimesed talvesaapad

Original price was: 45.00€.Current price is: 27.90€.

Bränd: ROSE ET CHOCOLAT. Materjal: naturaalne nahk, polüester.

Kõik lapsevanemad teavad, et lapse kõndima hakates on raske leida jalanõusid, mis väikelapsele jala otsas võõrad ei tunduks. Eriti käib see talvesaabaste kohta, mis oma olemuselt võivad olla üsna kohmakad.

Rose et chocolat bränd sai alguse Šveitsist, kus ühed lapsevanemad hakkasid välja töötama jalanõusid lähtudes sellest, et laps, kes alles teeb oma esimesi samme, pole harjunud veel jalanõusid kandma ning et nad on veel õrnad, et kanda jala otsas raskeid saapaid. See võib omakorda pärssida kõndima hakkamist.

Need kapukad on eriti head just väikelastele, kes tegelikult õues enamasti kärus viibivad ja võib-olla ehk vahepeal paar sammu teevad. Kui jalas on tavalised riidest kapukad, siis nendega ei saa last sügistalvel kärust välja kõndima tõsta.

Rose et chocolat’i kapukate tallad on pehmest, painduvast naturaalsest nahast, talla all libisemisvastane kumm, sees on ülikohev, pehme ja soe plüüs (kahjulike ainete vaba polüester), jalatsid on uskumatud kerged ja hämmastavate omadustega – pakuvad kaitset kuni -30 kraadi, on veekindlad. Nööridega sulgur ülaosas hoiab niiskuse ja külma tuule eemal. Ehk siis täiuslikud pisikesele lapsele, kes enamus aega kärus istub ja nii võivad jalad ka kiiresti külmetama hakata.

Selle firma motoks on NAERATUS IGAL SAMMUL.

Saada päring
Suuruste tabel
Tootekood: - Kategooriad: ,

Suurus 19 on mõeldud tegelikult kasutamiseks 6-12 kuud (meil 6-9 kuud)