Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Kiikuv lastelaud

349.00459.00

Tundub, et tegu on  täiesti tavalise lauaga koos istumispingiga kahele lapsele, mille taga saab joonistada, lugeda, mängida. Tegelikult on aga tegu ülinutika 4in1 tootega, mis aitab edukalt lastetoa erinevate mänguasjadega ülekoormamise vastu, säästes nii ruumi kui ka raha. Laud on Montessori pedagoogika põhimõtteid järgiv arendades laste iseseisvust ja toetades avastamisrõõmu.

Kui laud ümber keerata, saab sellest hoopis äge kiik või mõnus lõõgastuspesa. Lauda saab kasutada Pikleri sillana ja sellelt isegi liugu lasta (pingi asendit saab kerge vaevaga muuta). Lauda võib kasutada veel tunnelina või visata pimendav tekk üle ja ongi olemas põnev mängukoobas. Sama efekti annab ka laest rippuv baldahhiin, siis on onn lausa kahekorruseline. Ilusa minimalistliku disaini poolest sobib kasvõi elutuppa diivanilauaks väikeste lastega perre.  Toode pakub lastele tõesti palju võimalusi mängimiseks ja liikumiseks. Arendab laste loovust.

Mõeldud vanusele kuni 7 eluaastat, aga kannatab täiesti ka täiskasvanu raskust.

Saadaval neljas värvikombinatsioonis.

Pikkus 90 cm, laius 53,8 cm, kõrgus 46,6 cm.

 

Tarneaeg 10 päeva!

Saada päring
Suuruste tabel
Tootekood: - Kategooriad: , , , ,

Valmistatud EU-s. Teistest taolistest toodetest erineb väga kõrge tootekvaliteedi ja  viimse detailini läbimõeldud disaini poolest.

Võimalik juurde osta spetsiaalne madrats.