Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lapse nimega pusle

3.90

3.90

Lapse nimega pusle

3.90

Puidust nimepusle – menukas ja arendav mänguasi lapse nimega. Aitab lapsel tähti ning eelkõige oma nime õppida, aitab eristada värve ning neid tasapisi tundma õppida. Lisaks arendab peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist, lisaks vahva silmailu lapse toas!

Puidust nimepusle  JUURES OLEV HIND KEHTIB ÜHE TÄHE/ SÜMBOLI KOHTA. Seega, kui Sinu lapse nimi on Mari – lisa ostukorvi 4 toodet ning kui lapse nimes on rohkem või vähem tähti, siis sellest lähtuvalt vali ostukorvi lisatavate toodete arv.

Kui soovid nime lõppu lisada mõne kujutise, näiteks südame, auto, looma, lipsukese, tähekese, liblika…, lisa sellevõrra 1 toode rohkem ostukorvi! Täpsusta, millist sümbolit sooviksid- valida saad mistahes meelepärase detaili :).

Näide: nimi MERELI. Soovid sellele lisada lõppu südamekujutise. Siis lisad ostukorvi 7 toodet ja tekstilahtri täidad nii:

1)Mereli. M-Roosa1, E-kollane, R-münt, E-sinine4, L-hall, I-lilla + südamekujund-Roosa2

2) Mereli. Tüdrukulikud toonid + liblikakujund (kollane)

3)Mereli. Roosades ja lillades toonides

Polegi niivõrd oluline vormistus, vaid, et oleks täpselt aru saada, millist puslet soovite 🙂
Minimaalne tellimus 3 tähemärki.

Pusle paksus 8mm, tähe kõrgus 5,5cm, pikkus lähtuvalt lapse nimest.

TELLIMISEKS kirjuta tekstilahtrisse lapse nimi ning soovitavad värvitoonid!  Tähtedel on värvitud nii esi- kui tagakülg.

VALI ISE VÄRVID tähtedele (erinevad võimalused):
Puslede puhul kasutame tavapäraselt vaid pastelseid toone (värvikaardil ülemises sektsioonis). Alumises osas on erivärvid, mida kasutame VAID soovi korral, kuna need on üpriski spetsiifilised).

  • Vali värvikaardilt endale meelepärased toonid ning valitud värvid kirjuta kommentaari lahtrisse.
  • Kui Sul täpseid eelistusi ei ole, kirjuta, kas soovid puslet näiteks tüdrukulikes või poisilikes toonides (võid kirjutada ka nt erinevad roosad või sinised vm), kombineerime Sulle armsa lahenduse.

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

♥ valmib käsitööna Eestis meie koostööpartneri Graf Disain (Nordic Woodhouse OÜ) poolt.

Väga tore kingiidee! NB! Tarneaeg kuni 2 nädalat!

 


Saada päring
Suuruste tabel
Kategooriad: , ,